Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

GÜVENİNİZ GÜCÜMÜZDÜR…

PLATİN BAHÇE PEYZAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ başta Türk yerli ürünleri ile birlikte, avrupa olmak üzere,  birçok ülkeden dünyada önde gelen 100′ den fazla markayı Türkiye’de başarı ile kullanıcılarıyla buluşturmaktadır..

Türkiye Genelinde Yaygın Makine Servis Ağı

PLATİN, bayisi olduğu makine ithalatçı firmalarının sunduğu Amatör, hobi, yarı profesyonel ve profesyonel olmak üzere; ormancılık, tarım, bahçe makine ve donanımları konusunda neredeyse tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Satış Sonrası Hizmet Anlayışında Öncü Yaklaşım

Her alanda olduğu gibi satış sonrası hizmet konusunda da müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu esas alan Platin, 2 yıl garanti ile pazara sunduğu ürünlere, ürünün kullanım ömrü boyunca ürün servisleri ile birlikte desteğini sürdürmektedir.

Satışını yaptığı ürünlerin Türkiye koşullarına uygunluğunun en üst düzeyde sağlanması amacıyla kurduğu “Ürün Geliştirme Birimi” ileyse; tüketicilerden gelen geliştirme talepleri doğrultusunda yürüttüğü öncü çalışmalarla sektöründe dikkat çekmektedir.

Kalite ve Güvenlikten Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Ürünlerinin güvenliğinin; Avrupa Birliği’nin Makine Emniyeti Direktifleri’ne ve aynı paraleldeki Türk Kanun ve Yönetmeliği’ne uygunluğunu, çeşitli test ve deney raporlarıyla belgelemektedir.

Yasal Mevzuat Her Daim Ana Kılavuzu

Platin için; geçmişten gelen ticari terbiyesi ve kültürünün bir gereği olarak, tüm projelerde ve yeni uygulamalarda her zaman yasal mevzuat ana kılavuz olmuştur. Yeni tüm uygulamaların yasalara uygunluğu olmazsa olmaz en temel şarttır. Müşteri memnuniyeti sağlanırken, yasaların müsaade ettiği sınırlar dahilinde kalmak, katı bir kural ve disiplin olarak esas alınmaktadır.

Çevre Duyarlılığı..

Platin'in çevre hassasiyeti temellerine dayalı olarak inşa edilen binasının; ısıtma-soğutma, aydınlatma ve bilgisayar altyapısında tamamen çevreci ve son teknoloji sistemler tercih edilmiştir.

Bugüne kadar her zaman çevre bilinciyle ilerleme en önemli duruşumuzu oluşturmaktadır.

Gelişen Geliştiren Yapı

Tüccar Esnaf Anlayışına Dayalı İlişkiler

Platin, her geçen gün kendini yenileyip geliştirirken; kurduğu ilişkilerde ise esnaf yapısındaki samimiyet ve güvenilirliğe dayalı anlayışla ilerlemeyi tercih etmekte, şirket içinde de yönetim tarafından bu anlayış çalışanlara aşılanmaktadır.


Mersis No. 0730064593200001

Ticaret sicil No. 42364

Ticaret Sicili: Denizli Ticaret Sicili


Design, Hosting & Support By Shopgez.com