Menu
Sepetiniz

Rexgel Hamam Böceği Ve Karınca Jeli Yem İlaç 30 gr.

Rexgel Hamam Böceği Ve Karınca Jeli Yem İlaç 30 gr.
İndirim-5 %Tanıtım Amaçlı
Rexgel Hamam Böceği Ve Karınca Jeli Yem İlaç 30 gr.
94,90TL
99,90TL
  • Model: rexgel1

Jel (Kağıt Veya Alüminyum) 35 Cm Aralıklarla Sığınak, Koridor, Duvar Boşluklarına, Zemin Kenarlarına, Ya Da Köşelerine,Mutfak Tezgahlarına, Kabinlere, Etajerlere, Asma Tavanlar Gibi Hamamböceklerinin Ve Karıncaların Bulunabileceği Yerlere Uygulayınız.

Tarafından Test Edilmiş Ve Uygunluğu Onaylanmıştır.

Hamam Böceklerinin Ve Karıncaların Gizlenip, Yiyecek Aradıkları Ve Beslendikleri Yerlere Ve Yakınlarına Uygulandığında Etkisi En Üst Seviyeye Çıkmaktadır. Bu Yerler Genellikle Karanlık, Sıcak Ve Nemli Ayrıca Buzdolaplarının Arkası Ve Elektrik Tesisatları Gibi Rahatsız Edilmedikleri Yerlerdir. Bu Tür Yerler Önceden Keşfedilmeli, En İyi Sonuç Alabilmek İçin Önceden Temizlenmeli Diğer Yiyecek Kaynakları Uzaklaştırılmalı Ve Uygulama Yapılmaldır.

Jel Damlaları Karanlık Köşelere, Duvar Çatlaklarına, Dolap Ve Raf Arkalarına, Mutfak Tezgahlarının Altına, Elektrik Kontrol Kutularına Banyo İç Teçhizatlarına, Su Ve Tahliye Borularına Uygulanır.

Uygulanan Alanlar 1-2 Hafta Sonra Kontrol Edilmelidir. Uygulanan Yerlerde Hala Yem Yenildiği Halde Canlı Böcek, Karınca, Hamam Böceği Görülüyor İse İkinci Bir Uygulama Gerekebilir. Rexgel, Hamam Böcekleri, Böcekler Ve Karıncalar İçin Etkisi Kanıtlanmış, Sağlık Bakanlığı Tarafından Ruhsatlıdır Bir Üründür. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com