Menu
Sepetiniz

Draker 400 Ml Kene, Karınca, Sivrisinek, Karasinek, Hamamböceği, Tatarcık Zehiri

Draker 400 Ml Kene, Karınca, Sivrisinek, Karasinek, Hamamböceği, Tatarcık Zehiri
-10 %
Draker 400 Ml Kene, Karınca, Sivrisinek, Karasinek, Hamamböceği, Tatarcık Zehiri
89,90TL
99,90TL
  • Model: draker40
  • Ağırlık: 0.40kg
Kategori : Kullanıma hazır Kokusuz İlaç (İlaçlama yapılan yüzeylerde leke bırakmaz)
Formülasyon : mc (Mikro Kapsül) 
Üretici Firma : VEBI ISTITUTO BIOCHIMICO SRL ( ITALY )


Etken Madde :
Cypermethrin % (a/h) 0.30 : Geniş spectrumlu haşere mücadelelerinde kullanılan sentetik pirethroid. Güçlü öldürme etkisine sahiptir.
Tetramethrin % (a/h) 0.06 : Hızlı düşürme etkisine sahip pirethroid. Genellikle haşerelerin sinir sistemine etki eden hızlı düşürücü ,Birçok insektisit ürününde bulunur.
Piperonyl Butoxside : % (a/h) 0.30 : Sinerjist etken madde
Dolgu maddesi : % (a/h) 99.34 Dolgu maddesi draker-rtu-karınca-ilacı


Özellikler : 
Draker RTU geniş spectrumlu karınca ilacıdır, kullanıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Yüzey ilacıdır yüzeylere sıkarak sonuç alabilirsiniz, Raid vs ilaçlar gibi havaya sıkılmaz solunum ilacı değildir. Micro kapsül formulasyondur 3 ay kalıcı etkisi vardır ,kullanıldığı yüzeylerde uzun süre tutunabildiği gibi aynı zamanda hızlı düşürücü etkisi vardır. Draker RTU kullanıma hazır haşere ilacı, Defansmarket.com internet sitesi müşterilerinin en çok memnuniyet alan ürün kategorisindedir. 


Hangi Haşerelerde Etkilidir 
Draker RTU akrep mücadelesinde, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca, kene, bit, pire, karasinek, sivrisinek mücadelesinde kullanılır. Aynı zamanda tahta kurusu ve kene gibi dirençli haşerelerde etkili olan Draker RTU kullanım hazır genel haşere ilacı bunların dışındaki diğer bütün haşere mücadelesinde de etkili olacaktır.


Kullanma Talimatı ve Uyarılar
Draker RTU karınca ilacı kullanıma hazır üründür. Çocuklardan gıda ve hayvan yemlerinden uzak tutunuz ,buhar ve zerrelerini solumayın uygulama ve hazırlık aşamasında maske, eldiven ve korucu giysi mutlaka kullanınız. Hazırlık ve uygulama aşamasında bir şey yemeyiniz, içmeyiniz ve sigara kullanmayınız. Ürün etiketi üzerindeki kullanma talimatlarına mutlaka uyunuz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com