Menu
Sepetiniz

Özel Karışım Çim Gübresi 1 Kg

Özel Karışım Çim Gübresi 1 Kg
Özel Karışım Çim Gübresi 1 Kg
Özel Karışım Çim Gübresi 1 Kg
-10 %
Özel Karışım Çim Gübresi 1 Kg
Özel Karışım Çim Gübresi 1 Kg
Özel Karışım Çim Gübresi 1 Kg
Özel Karışım Çim Gübresi 1 Kg
44,90TL
49,90TL
  • Model: art01

Akasya Tarımozel Çim Gübresi 1 Kg

İÇERİK: %10 AZOT-%10 FOSFOR-%10 POTASYUM-%10 KÜKÜRT VE %40 HUMİK ASİT -%30 ORGANİK MADDE

Dengeli içeriğiyle çimlerin gelişimi için gerekli olan 4 kimyasal elementi içeren gübre ve % 50 oranında leonardit karışım olarak gönderilecektir. • Azotça (N) zengin içeriği çimlerin hızlı büyümesini sağladığı gibi yeşil rengin canlılığını ve yoğunluğunu arttırır. • Fosfor (P) kök sistemini geliştirir, çimlerin kuraklık ve ezilme direncini arttırır. • Potasyum (K) bitkilerin beslenmesini sağlayarak hastalık ve zararlılara karşı direncini arttırır. . Kükürt (S), bitkilerin büyümesini ve olgunlaşmasını hızlandırır. Humik asit, bitki kök sistemi ve hücre çoğalmasını uyararak bitkinin dengeli büyümesini sağlayan • Bu ürün çim sahalarımızın bakımı için önerilir.

Sürekli kullanıldığı müddetçe (60 gün ara ile ) çim sahaların güzelliğine ve sağlığına katkı sağlar. • Granül şeklinde sunulduğu için uygulama kolaylığı olanözel karışım çimler için besin sulama suyu ve yağmur etkisiyle kolayca eriyip çimlere yarayışlı hale gelir.

Kullanım Dozu : 1 avuç ürün = Yaklaşık 50 gram'dır. Her uygulamada metrekareye 20 gram gelecek şekilde veya 2 avuç besin 5 m2 alana serpilerek kullanılmalıdır.

Kullanım Şekli: Mekanik gübre serpici alet veya el ile savurarak özel gübre karışımı çimler için genel bakım gübresi yüzeye eşit şekilde serpilmelidir. Uygulama esnasında çapraz geçiş sistemiyle ürün eşit dağıtılmalıdır. Kurak koşullarda uygulamadan hemen sonra bolca sulanarak ürünün eriyerek yarayışlı hale gelmesi sağlanmalıdır. Uygulamadan önce çim alanınızın biçilmiş olmasına dikkat edin. Böylelikle, çim biçme makinenizin gübreleri toplamasını engellemiş olursunuz.

Kullanım Zamanı: Tüm yıl boyu yoğun ve canlı renkli bir çim saha arzu ediyorsanız, kışın sonundan başlamak şartı ile yılda asgari 4 kez uygulamalısınız.

Uygulama: Mart Uygulama: Mayıs Uygulama: Temmuz Uygulama: Eylül Dikkat ! Çocukların ve hayvanların erişemeyeceği yerde saklayınız. Önerilen kullanım miktarlarına uyunuz. Rutubetsiz ortamda ve özgün ambalajında muhafaza ediniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com