Menu
Sepetiniz

SENIX Elektrikli Çim Biçme Makinesi 1000w

SENIX Elektrikli Çim Biçme Makinesi 1000w
Yeni-9 %
SENIX Elektrikli Çim Biçme Makinesi 1000w
1.999,00TL
2.199,00TL
  • Model: A021046

bahçenizin keyfini çıkarabilirsiniz.


30 L Çim Haznesi Kapasitesi

Beklentilerinizi karşılayacak performansı ile birlikte yaklaşık 30 litrelik haznesi ile birlikte her defasında sürekli hazneye boşaltmak zorunda kalmaz ve sizde tek seferde old

Elektrik Yakıt Türü

Bahçe bakım işlemlerinizi kolaylaştıracak Çim Biçme Makinesinin elektrikli yakıt türü ile birlikte uzun kablo boyutları ergonomik bir deneyim tarzını benimsetir ve bu sayede sizde işlemlerinizi kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.

6400 G Ağırlık

Çim biçme makinesinin yaklaşık 6400 gramlık ağırlığı sayesinde güç harcamadan tutmak sapıyla birlikte rahatlıkla iterek sizde pürüzsüz çim yüzeyleri oluşturabilir ve ukça geniş bir yüzeye kolay bir şekilde biçebilirsiniz.

1000 watt


Maksim 1000 watt güç performansıyla birlikte kaliteli bir deneyim yaşatırken enerji tasarrufu sağlayan bu üstün teknoloji ürünü ile birlikte sizde güç harcamadan bahçenizde en kusursuzu görünümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.


Ergonomik Kullanım

Tutma sapının sunduğu ergonomik kolaylık sayesinde sizde işlemleriniz sırasında güven içerisinde makine kullanımını gerçekleştirebilir ve özellikle düz veya eğimli alanlarda en ayrıcalıklı kullanım şekline kolayca alışabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com